"Сьомін має зробити те, що не вдалося Газзаєву"

16 липня 2011

Віктор КАЛІНІЧ
для «Урядового кур’єра»

ФУТБОЛ. Вже після першої зустрічі футболісти полтавської «Ворскли» практично забезпечили вихід до наступного кола розіграшу Ліги Європи. У Белфасті команда Миколи Павлова без особливих зусиль перемогла місцевий «Гленторан».

У середині першого тайму під час розіграшу кутового відзначився Роман Безус після подачі Володимира Чеснакова. А ще за дев’ять хвилин уболівальників на стадіоні «Овал» вдруге засмутив Ахмед Янузі, який реалізував вихід сам на сам з голкіпером Ароном Хоггом. Матч-відповідь відбудеться 21 липня в Полтаві.

Головну сенсацію ігрового дня подарував «Рейк’явік», який вдома розгромив учасника групового етапу Ліги чемпіонів-2010/11 «Жиліну» — 3:0. Два голи словаки пропустили після того, як на початку другого тайму в них був вилучений Петер Шулек. Не розчарував й інший ісландський клуб — «Хабнарфйордур», що здобув нічию —1:1 в домашньому матчі з португальським «Насьоналем».